Хлібопечі

  Домашня випічка - це свіжість і найтонший аромат, особливий смак і користь для здоров'я, а головне - відчуття тепла і затишку в домі. Багато клопоту? Ні! Хлібопіч ТМ Vimar допоможе Вам не тільки спекти хліб і булочки без особливих зусиль, але і приготує виключно смачний кекс або іншу випічку, тісто для піци або млинців, зварить смачний фруктовий або ягідний джем і навіть приготує йогурт.

  При цьому від господині не потрібно якихось особливих кулінарних талантів. Потрібно тільки завантажити в хлібопічку інгредієнти згідно з рецептом і виставити програму приготування того або іншого продукту. І можна йти займатися своїми справами, а наша хлібопіч зробить все сама. Ви можете запрограмувати хлібопіч з відстрочкою в часі. Спокійно завантажити продукти ввечері і отримати свіженький хліб з хрусткою скоринкою просто до сніданку. Або навпаки, дати завдання хлібопічці, йдучи на роботу. А свіжий хліб буде чекати вас вдома по закінченні робочого дня.

  Компанія Vimar представляє широкий модельний ряд хлібопечей з пластиковим і металевим корпусом, різних за потужністю, завантаженням та кількістю програм.

 


Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'mkdir(): Disk quota exceeded' in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php:69 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'mkdir(): Disk q...', '/home/vimarua1/...', 69, Array) #1 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php(69): mkdir('/home/vimarua1/...', 1535) #2 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log.php(206): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Session.php(377): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php on line 69