Праски

  Ви замислювалися над питанням, від якого маленького побутового приладу в будинку безпосередньо залежить охайний зовнішній вигляд членів сім'ї? Правильно, від приладу під нехитрою назвою праска. На жаль, прасування одягу, на відміну від тієї ж прання, поки не відбувається в автоматичному режимі. Господиням все ще доводиться ретельно розгладжувати коміри сорочок, дитячий одяг, простирадла і наволочки.

  З поганою ж праскою прасування великої кількості речей має шанс перетворитися на багатогодинний марафон з втратою дорогоцінного часу. Хороший праска не тільки здатний значно скоротити час, проведений перед дошкою для прасування, але і перетворити «катування прасуванням» в досить захоплююче заняття.

  Найважливіший елемент праски - підошва. Мета наукових досліджень з розробки і створення підошви - знизити тертя в процесі прасування і захистити підошву від пошкоджень, які неминучі в процесі прасування речей з гудзиками, кнопками і "блискавками". Крім того, підошва праски повинна рівномірно розподіляти тепло. Праски ТМ Vimar мають ідеально рівну підошву з антипригарним або керамічним покриттям.

  Родзинка сучасної праски - його здатність працювати з рідиною. Вода дозволяє позбутися навіть від самих складних складок на щільних тканинах. Подавана вигляді пари або шляхом розбризкування - вона значно полегшить прасування речей. Чим більша кількість пари видає праска, тим якісніше вона здатна розгладити пересушені і товсті тканини. Крім цього, прилад для прасування речей ТМ Vimar оснащений вертикальним відпарюванням, функцією самоочищення і системою антікапля, які значно полегшують процес його експлуатації.

У всіх моделях    TM VIMAR:

Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'mkdir(): Disk quota exceeded' in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php:69 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'mkdir(): Disk q...', '/home/vimarua1/...', 69, Array) #1 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php(69): mkdir('/home/vimarua1/...', 1535) #2 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log.php(206): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Session.php(377): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php on line 69