Пральні машини

  Перша пральна машина, запущена в серійне виробництво, була створена в 1874 році Вільямом Блекстоун , у неї був ручний привід . Машини з електричним приводом з'явилися в 1908. Механізація пранняпрактично призвела до зникнення професії прачки.

  Сучасні пральні машини - це помічники в домашньому господарстві, які допоможуть з легкістю підтримувати чистоту одягу і звільнять Ваш час для більш приємних справ.

  Користуватися автоматичними пральними машинами безумовно зручно, проте напівавтоматичні пральні машини і центрифуги залишаються сьогодні товаром що зажадався!

  Вибір на користь пральних машин напівавтоматів зумовлений низкою вельми стійких і значущих для українського споживача причин. Вони не вимагають підключення до центральної системи водопостачання, тому їх можна використовувати незалежно від наявності та якості комунальної інфраструктури. Ця обставина, а також їх порівняно невеликі габарити і вага дозволяє легко переміщати пральні машини, а також встановлювати їх в будь-якому зручному місці. Також вони мають значно нижчу ціну, ніж їхні автоматичні аналоги, тому для їх покупки часто навіть не потрібно користуватися дорогої послугою споживчого кредитування.

 Напівавтомати обходяться і в експлуатації істотно дешевше:

• в 6-10 разів більш економічно витрачають електроенергію в розрахунку на одну середню прання!

• в 3-5 разів економічніше по витраті води!

• підійде практично будь-який пральний порошок, навіть самий простий і доступний за ціною!

   Відсутність будь-яких відкритих нагрівальних елементів виключає можливість утворення накипу і знижує вірогідність поломки пральної машини з цієї причини.

   Системна і професійна реалізація всіх цих переваг в продукції під торговою маркою Vimar дала їй можливість не тільки зайняти впевнену позицію на ринку, а й постійно вдосконалюватися, залишаючись на піку споживчих переваг.