Соковижималка

Соковижималка - предмет першої необхідності для цінителів здорового способу життя та любителів натуральних соків. Порадіють такій чудовій кухонній техніці і власники садових ділянок, особливо в період збору урожаю і заготовок на зиму.

  Натуральні фруктові та овочеві соки - основа здорового харчування. У них міститься цілий арсенал вітамінів і мікроелементів, а також дуже потрібна для організму клітковина. Сік, вичавлений з ягід, фруктів або овочів у домашніх умовах не містить консервантів, і більш корисний ніж магазинні соки.

  Сік з овочів і фруктів люди вичавлювали з незапам'ятних часів. Однак до середини минулого століття робилося це досить примітивними силовими методами - плоди вичавлювали, подрібнювали, використовуючи для цього різні преси або спеціальні насадки (шнеки) до м'ясорубок. Результат виходив відповідний, часом мало схожий на сік – пюреподібна маса.

  Виробники побутової техніки розуміли, що потрібно міняти ситуацію. Перша електрична соковижималка побачила світ ще в середині минулого століття. З тих пір прихильники здорового способу життя отримали чудову можливість поєднувати приємне з корисним. Дійсно, що може бути краще склянки ароматного свіжого соку, в якому збереглися всі необхідні вітаміни і мікроелементи?

  Самими зручними і простими у використанні є універсальні електричні соковижималки. Їх дія заснована на принципі центрифуги. При цьому соковижималки ТМ Vimar прості у використанні , дають можливість завантажувати цілі овочі і фрукти.

Виберіть модель
VJX-710
VJX-750
VJX-809