Соковижималка

Соковижималка - предмет першої необхідності для цінителів здорового способу життя та любителів натуральних соків. Порадіють такій чудовій кухонній техніці і власники садових ділянок, особливо в період збору урожаю і заготовок на зиму.

  Натуральні фруктові та овочеві соки - основа здорового харчування. У них міститься цілий арсенал вітамінів і мікроелементів, а також дуже потрібна для організму клітковина. Сік, вичавлений з ягід, фруктів або овочів у домашніх умовах не містить консервантів, і більш корисний ніж магазинні соки.

  Сік з овочів і фруктів люди вичавлювали з незапам'ятних часів. Однак до середини минулого століття робилося це досить примітивними силовими методами - плоди вичавлювали, подрібнювали, використовуючи для цього різні преси або спеціальні насадки (шнеки) до м'ясорубок. Результат виходив відповідний, часом мало схожий на сік – пюреподібна маса.

  Виробники побутової техніки розуміли, що потрібно міняти ситуацію. Перша електрична соковижималка побачила світ ще в середині минулого століття. З тих пір прихильники здорового способу життя отримали чудову можливість поєднувати приємне з корисним. Дійсно, що може бути краще склянки ароматного свіжого соку, в якому збереглися всі необхідні вітаміни і мікроелементи?

  Самими зручними і простими у використанні є універсальні електричні соковижималки. Їх дія заснована на принципі центрифуги. При цьому соковижималки ТМ Vimar прості у використанні , дають можливість завантажувати цілі овочі і фрукти.

Виберіть модель
VJX-710
VJX-750
VJX-809

Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'mkdir(): Disk quota exceeded' in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php:69 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'mkdir(): Disk q...', '/home/vimarua1/...', 69, Array) #1 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php(69): mkdir('/home/vimarua1/...', 1535) #2 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log.php(206): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Session.php(377): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php on line 69