Пилососи

  Пилосос - одне з найбільш популярних побутових пристроїв, наявне практично в кожному будинку. Перші пилососи з'явилися в самому кінці XIX століття. По пристрою вони нагадували шприц - прибиральниця тягнула за ручку і пил втягувалася в ємність пилососа. Ця конструкція не привела господинь в захват - новітній прилад був важкий і малоефективний. Через кілька років був винайдений перший електричний пилосос з 30 -метровим шлангом, який перевозився на запряженій двома кіньми воз.

  Але інженерна думка на ньому не зупинилася, і поступово пилосос став незамінним помічником у господарстві. Сьогодні, через сто з гаком років після винаходу першого агрегату для збору пилу, його «нащадки» є майже в кожному будинку. Обійтися без пилососа неможливо!

  У наші дні цей домашній помічник придбав безліч різних модифікацій: маленькі переносні і величезні вбудовуються, циклонічні - використовують надвисоку швидкість обертання повітря та роботизовані, здатні провести прибирання автономно.

  Компанія Vimar представляє на ринку побутової техніки два види модифікацій.

  Перша - пилососи з мішком - пилозбірником. Саме ця конфігурація пилососа є класичною: таким домашній прибиральник був на самому початку шляху свого розвитку більше ста років тому і таким він залишається наші дні, звичайно ж, з поправкою на розвиток виробництва і використання більш сучасних матеріалів і компонентів.

  Друга - пилососи контейнерного типу з циклонічної системою очищення повітря. Винахідник цього дива техніки - інженер і дизайнер сер Джеймс Дайсон. Базується вона на дії всім відомою з фізики відцентрової сили: пил і сміття розганяються разом з повітрям, утворюючи циклони. Після системи циклонів вже досить чисте повітря проходить додаткову, тонку очищення від бактерій і алергенів. Цю функцію виконуют два фільтра на виході: моторний фільтр і ХЕПА фільтр.

  Регулярна обробка пилососом ТМ Vimar не тільки дозволить підтримувати підлоги і килими чистими і охайними на вигляд; вона також мінімізує кількість пилових кліщів і бактерій, що мешкають у будинку.