Плити

  Світ поділений не тільки на чоловіків і жінок, любителів собак і кішок, він розділений також на тих, хто віддає перевагу електричні чи газові плити. Прихильники газу заявляють, що в газових плитах немає безлічі додаткових функцій, як в електричних, і ламаються вони значно рідше. У їх пристрої легко розбереться навіть домогосподарка без освіти. Вони не вимагають грунтовного ремонту. Газ є економічним джерелом енергії - це важлива перевага в економічно нестабільних умовах життя.

  Нагрівання кухонного посуду живим вогнем газу відбувається дуже швидко, не витрачається стільки часу, як при нагріванні електричної конфоркою. При цьому інтенсивність нагріву можна дуже швидко поміняти, чого не скажеш про електроплиті, де конфорки не можуть миттєво охолонути. Посуд для газової плити можна використовувати з будь-якого матеріалу, будь-якої величини.

  До економічних вигод романтики додають свої резони. Вони за газ, за його живий вогонь, який не тільки дозволяє швидко і смачно готувати, але й надає отаке вогняне чарівність самому процесу приготування. Не випадково багато людей, навіть молоді, люблять ставити на вогонь чайник, слухати його закипаюче бурмотіння в напівтемній кімнаті, в якій тіні і мерехтливий блакитний вогник газу створюють неповторний по чарівності затишок.

  Однак вибір того чи іншого типу плити повинен бути обумовлений не тільки вашими бажаннями чи потребами, а й можливістю установки і підключення цього типу у вашій оселі. Іншими словами, якщо ваша квартира при споруді не був розрахований для використання електричних плит, значить не була і передбачена і окрема силова проводка для підключення, отже вибір чистої електричної плити просто неможливий.

  У такому випадку на допомогу може прийти плита комбінована з однією або двома електричними конфорками, споживана потужність якої не вимагає спеціалізованої електропроводки. Таку плиту можна підключати в стандартну розетку.

  Компанія Vimar пропонує своїм покупцям широкий вибір як газових так і комбінованих плит.