М’ясорубки

  Якщо Ви любите готувати вдома різні м'ясні страви, то без м'ясорубки Вам, звичайно, не обійтися. Всім добре знайомі ручні механічні м'ясорубки, які непогано впоруються зі своєю роботою. Однак більш зручними і простими у використанні є електричні м'ясорубки. З їх допомогою можна за лічені хвилини зробити велику кількість фаршу. Для тих, хто просто не уявляє своє життя без м'ясних запіканок, котлет, тефтель, зраз та інших м'ясних страв, електрична м'ясорубка ТМ Vimar стане незамінним помічником на кухні.

  Компанія Vimar надає споживачам великий вибір електричних м'ясорубок з пластиковим і металевим корпусом, потужністю від 1500Вт, що задовольнить потреби найвибагливіших господинь. Наші м'ясорубки комплектуються безліччю стандартних аксесуарів, таких як - змінні решітки, штовхач, лоток для завантаження м'яса, насадка для ковбаси. Крім того ТМ Vimar представляє моделі з додатковими насадками, на Ваш вибір, такими як - терки для овочів, насадка для томатів, соковижималка для цитрусових.

  Роблячи вибір на користь електричних м'ясорубок ТМ Vimar, Ви отримаєте незамінного помічника на кухні, який полегшить Вам роботу.