Мультиварки

  Електрична мультиварка-скороварка ТМ Vimar - це сучасний багатофункціональний прилад, що допомагає Вам швидко і безпечно приготувати улюблену їжу. Мультиварка-скороварка сама приготує для вас, вибране Вами блюдо, відключиться і буде підтримувати його в підігрітому стані. Необхідно тільки покласти до неї всі необхідні інгредієнти, вибрати програму і запустити її. Унікальна електрична мультиварка-скороварка ТМ Vimar може готувати при низькому або високому тиску, використовуючи різні режими («каша», «суп», «м'ясо», «плов», «печене» тощо). Якщо ж встановити в мультиварці-скороварці парову пластину, то можна готувати страви на пару під тиском. Таким чином, мультиварка-скороварка ТМ Vimar перетворюється в пароварку. Крім того, деякі моделі мультиварок-скороварок оснащені функцією приготування продуктів у фритюрі. Ви можете готувати картоплю, м'ясо, рибу, овочі тощо за допомогою кошика для фритюру, який входить в комплект мультиварок-скороварок.

  Внутрішня поверхня чаші, яка має безпосередній контакт з їжею, покрита спеціальним антипригарним покриттям. При цьому мультиварка-скороварка володіє підвищеними енергозберігаючими характеристиками. Ви економите до 60% електричної енергії та до 70% часу. Завдяки тому, що приготування йде без доступу кисню в продуктах зберігається до 85% корисних мінеральних речовин і вітамінів.

  Наш прилад поєднує в собі мультиварку, пароварку і скороварку з функцією підігріву. Мультиварка-скороварка ТМ Vimar абсолютно безпечна, процес варіння знаходиться під постійним контролем процесорів приладу. Перевагою мультиварки - скороварки є те, що не має потреби постійно знаходитися біля пліти, вам не потрібно використовувати жир і масло для приготування - можна готувати продукти в їх власному соку. Також мультиварку-скороварку можна використовувати для розігрівання вже приготованих продуктів.