Морозивниці

  Найбільш ранні згадки про морозиво відносяться до часів імператора Нерона, який наказав, щоб йому приносили гірський лід і змішували з фруктовими добавками, та китайському імператору Тангу, у якого був свій метод приготування сумішей з льоду і молока. Морозиво швидше за все привезено з Китаю в Європу.

  За легендою, Марко Поло привіз із своєї подорожі по Сходу рецепт ласощів, для охолодження яких використовували не тільки сніг, а й селітру. І з тих пір страва, схожа на шербет, неодмінно присутня в меню аристократів. Саме тоді морозиво виявилося в центрі інтриг: кухарі зберігали рецептуру в найсуворішому секреті, а для непосвячених його виробництво було схожим на диво.

  З часом були розроблені рецепти приготування льодів, шербетів і молока, які увійшли в моду при італійських і французьких королівських дворах. Навіть такий гурман, як Людовик XIV, не відмовлявся від нього. У 1649 році французький кулінар Жерар Тирсен придумав оригінальний рецепт замороженого ванільного крему - з молока і вершків. Новинку назвали «неаполітанським морозивом». Після цього рецептура крижаного десерту оновлювалася постійно.

  Щоб бути впевненим в якості і корисності виготовленого морозива, його потрібно готувати власноруч. Спеціально для цього розроблені морозивниці - пристрої, які роблять приготування морозива в домашніх умовах легким, швидким і цікавим заняттям. Сучасні морозивниці - це, як правило електричні морозивниці.

  Електричні морозивниці ТМ «Vimar» бувають двох видів: автоматичні і напівавтоматичні.

  Якщо Ви виберете напівавтоматичну модель, то будьте готові виділити їй постійне місце проживання на полиці вашого холодильника. Багато хто з цим вже змирилися заради порції смачного десерту. У замороженій чаші можна приготувати всього одну порцію морозива, після чого чашу потрібно знову помістити в холодильник на тривалий час.

  Автоматичні (компресорні) морозивниці дозволять Вам не мучитися з попереднім заморожуванням, але такі моделі коштують набагато дорожче. Справа в тому, що в морозивницю вже вбудована холодильна установка. Потрібно лише включити мотор, охолодити чашу до потрібної температури, і влити в неї приготовану суміш.

  Купіть морозивницю ТМ «Vimar» сьогодні і у Вас завжди на вашому столі буде свіжий і натуральний десерт!

Виберіть модель
VIC-1599A
VIC-151