Мікрохвильові печі

  Мікрохвильова піч або СВЧ-піч - це електроприлад, призначений для швидкого приготування або розігрівання їжі, розморожування продуктів у побуті з використанням електромагнітних хвиль дециметрового діапазону (зазвичай з частотою 2450 МГц).

  Мікрохвильова піч ТМ Vimar здатна спростити багато клопітливих процесів. Один з них - розморожування. Шматочок тіста або тушка риби досягнуть кімнатної температури усього за кілька хвилин. З піччю простіше планувати своє меню, тому можна активніше застосовувати продукти з морозилки, навіть якщо заздалегідь ви забули їх розморозити.

  Особливо легким стає розігрів навіть складних в цьому відношенні страв - картопляного пюре або каші. Раніше доводилося винаходити різні хитромудрі способи, але тепер потрібно тільки викласти порцію на тарілку і відправити у піч на дві хвилини!

  Мікрохвильова піч ТМ Vimar дозволяє витрачати менше часу на готування, розморожування і розігрівання. А це робить людину більш вільною, дає можливість витратити час на відпочинок чи інші цікаві заняття.

Виберіть модель
VMO-2211
VMO-2215