Чайники

  Перші електричні чайники з'явилися наприкінці XIX - початку XX століття. З початку створення і донині електричні чайники не втратили свого призначення, а саме нагрів води за рахунок трансформації електричної енергії в теплову. Якщо порівнювати старі і нові електричні чайники, то крім прямого призначення вони завжди були предметом інтер'єру, згадати навіть перші електричні самовари, і кольорові керамічні чайники сьогодні.

  Електричні чайники ТМ Vimar виготовляються з харчового пластику, металу або кераміки. Чайники мають автоматичний вимикач на основі біметалічної пластини, прозоре віконце для контролю рівня води та контактну підставку, що дозволяє легко і швидко відключити чайник від живильного дроту. Також чайники ТМ Vimar оснащені фільтрами для води.

  Сьогодні, мабуть, не знайдеться жодного будинку, де б не було цього побутового приладу. Надійно прижився він і в офісах, кабінетах.

  Кожен покупець ТМ Vimar завжди зможе вибрати чайник, який повністю відповідає його побажанням, як з технічної так і з дизайнерської точки зору.


Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'mkdir(): Disk quota exceeded' in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php:69 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'mkdir(): Disk q...', '/home/vimarua1/...', 69, Array) #1 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php(69): mkdir('/home/vimarua1/...', 1535) #2 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log.php(206): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Session.php(377): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php on line 69