Чайники

  Перші електричні чайники з'явилися наприкінці XIX - початку XX століття. З початку створення і донині електричні чайники не втратили свого призначення, а саме нагрів води за рахунок трансформації електричної енергії в теплову. Якщо порівнювати старі і нові електричні чайники, то крім прямого призначення вони завжди були предметом інтер'єру, згадати навіть перші електричні самовари, і кольорові керамічні чайники сьогодні.

  Електричні чайники ТМ Vimar виготовляються з харчового пластику, металу або кераміки. Чайники мають автоматичний вимикач на основі біметалічної пластини, прозоре віконце для контролю рівня води та контактну підставку, що дозволяє легко і швидко відключити чайник від живильного дроту. Також чайники ТМ Vimar оснащені фільтрами для води.

  Сьогодні, мабуть, не знайдеться жодного будинку, де б не було цього побутового приладу. Надійно прижився він і в офісах, кабінетах.

  Кожен покупець ТМ Vimar завжди зможе вибрати чайник, який повністю відповідає його побажанням, як з технічної так і з дизайнерської точки зору.