Блендери

  Що таке блендер? Це пристрій, який покликаний полегшити наше життя на кухні. Головне призначення блендера - це подрібнення, і перемішування продуктів. За допомогою блендера можна зробити супи, паштети, приготувати коктейлі. Для тих, у кого є маленькі діти, блендер буде незамінним помічником: істотно скоротиться час приготування їжі для малюків.

  Компанія Vimar пропонує Вам заглибні блендери з додатковими насадками, завдяки яким виходить багатофункціональний прилад. Назви йому ще не придумали, зустрічаються різні варіанти: блендер - міксер, вертикальний міксер, мультинабір і навіть міні-комбайн.

  Отже, міні -комбайн ТМ Vimar складається з погружного блендера, віночка для збивання, насадки для коктейлю, насадки -ножа в закритій ємності, мірного стакана. Деякі моделі комплектуються ємністю більшого розміру зі знімнними насадками - шинкування або насадкою «міксер».

  Багатофункціональність погружного блендера ТМ Vimar дозволяє замінити їм на кухні цілих три прилади: комбайн, блендер і міксер, що економить досить багато місця. З цим блендером ви можете створювати величезну кількість страв: приготувати свій фірмовий суп-пюре, подрібнити м'ясо, приготувати різні коктейлі, соуси або ніжний крем , нашаткувати або натерти овочі для салату , зробити пюре для маленьких дітей і багато іншого.