Аерогрилі

  Аерогриль був розроблений У США в середині 80-х років як реалізація ідеї створення приладу для приготування смачних страв «гриль», причому не тільки на вулиці влітку, а в будь-який час, в будь-якому місці, де є електрика. При цьому приготування їжі повинно було відповідати принципам здорового харчування - максимум користі для організму, мінімум жиру в готовому продукті.

  Аерогриль ТМ Vimar - сучасний багатофункціональний побутовий прилад, створений для людей, які хочуть просто і швидко готувати смачну, здорову і апетитну їжу. Він являє собою прозору скляну колбу, встановлену на підставці. Колба, в якій відбувається приготування їжі, закривається кришкою, з внутрішнього боку якої розташований нагрівальний елемент і вентилятор, а з зовнішнього боку - панель управління.

  Компанія Vimar представляє широкий модельний ряд аэрогрилей з механічним і електронним управлінням, з кришкою на кронштейні, а також модель з збільшеним об'ємом камери приготування і підставкою для підігріву.


Fatal error: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'mkdir(): Disk quota exceeded' in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php:69 Stack trace: #0 [internal function]: Kohana_Core::error_handler(2, 'mkdir(): Disk q...', '/home/vimarua1/...', 69, Array) #1 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php(69): mkdir('/home/vimarua1/...', 1535) #2 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log.php(206): Kohana_Log_File->write(Array) #3 /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Session.php(377): Kohana_Log->write() #4 [internal function]: Kohana_Session->write() #5 {main} thrown in /home/vimarua1/public_html/system/classes/Kohana/Log/File.php on line 69